1ks 8mm Shank 2-1/2

1ks 8mm Shank 2-1/2" Zvedl Panel Router Bit Dveře, Okna Cove Line Frézy pro obrábění Dřeva pro Řezání Dřeva, Nástroje MC02037

1ks 8mm Shank 2-1/2" Zvedl Panel Router Bit Dveře, Okna Cove Line Frézy pro obrábění Dřeva pro Řezání Dřeva, Nástroje MC02037

  • 189.86 Kč

    327.36 Kč

LAVIE 1ks 8mm Shank 2-1/2" Zvedl Panel Router Bit Dveře, Okna Cove Line Frézy pro obrábění Dřeva pro Řezání Dřeva, Nástroje MC02037

Vlastnosti: 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní . Použití pro ruční výrobu šuplíku nebo jiné zpracování dřeva. Průmyslová kvalitní router bitů . Pevné kalené oceli subjekty se proti zpětnému rázu designu. Build-up & tepelně odolný Teflonový povlak. Hook & Smykové Úhly: Střední háček & smykové úhly umožňují Frézy (C3 Micro zrna Karbidu Wolframu) plátek hladce do akciové produkovat čistý, tříska zdarma; Ložisko: Zcela uzavřeny a mazány.

Specifikace: Položka: 8mm Stopkou Router Trochu Materiál: 45# ocel Carbide tip: YG6X Průměr Dříku: 8 MM Vyvážení: +/- .003" tolerance Detaild specifikace, pls zkontrolujte následující fotografie.

Balení obsahuje: 1ks x Router Bit

Poznámka: Barvy, které jste umístili bude první volbou pro dodávky. Ale pokud je na skladě, jiné barvy, bude nahrazena. Prosím přečtěte si tento všimněte si, jak opatrně, jak můžete, když umístíte objednávku. Prosím, dovolte 1-3mm liší vzhledem k ruční měření. V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Díky za pochopení.

To je Lene Wang, prodavačka, kteří mají na starosti v exportu elektrické a ruční nářadí do cizích zemí. Já jednám pouze v produktech s vysokou kvalitou.

Větší množství, prosím, přijď ke mně. Nejvíce konkurenceschopné ceny bude citován.

Štítky: nástroje na frézování kovů, fréza mill dřeva, mill cutter dřeva, trochu routeru, míč nos mlýn, fréza router, eva cnc bitů, router trim, nástroj ze dřeva, vrták lavie.


  • Číslo Modelu: Zvedl Panel Trochu
  • Bilance: +/- .003" tolerance
  • Značka: lavie
  • Tělo Materiál / Carbide tip: 45# ocel / YG6X
  • Materiál: Kobaltové Slitiny Wolframu
  • Průměr Dříku: 8mm
  • Typ: Tvář Mlýn
Delarosa1247 2020-10-03

The delivery was expedited and the order delivered quickly, before the term specified by the seller Thanks seller

Rockinvamp 2020-11-30

Cutter sharp not yet proven at work but mysle stainless will be OK. Later I will add comment

Simondetny 2021-01-08

All fast excellent conditions

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good