Nylon 1000D Strom Swing Závěsné Popruhy Horolezecké Lano Odolné Závěsné Pás Houpací síť Pro Kempování, Cestování Přenosné Lano

Nylon 1000D Strom Swing Závěsné Popruhy Horolezecké Lano Odolné Závěsné Pás Houpací síť Pro Kempování, Cestování Přenosné Lano

Nylon 1000D Strom Swing Závěsné Popruhy Horolezecké Lano Odolné Závěsné Pás Houpací síť Pro Kempování, Cestování Přenosné Lano

  • 94.39 Kč

    124.13 Kč

Pokud Máte Rádi Tuto Položku,Prosím, Přidejte Jej Do Svého "Seznamu Přání",Pokud Se Vám Líbí Našem Obchodě,Prosím, Přidejte Jej Do Svého "Uložit Seznam".Nabízíme Velké, Aby Velká Sleva ,Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz,Prosím, Kontaktujte Nás, moc Děkuji!!!!!

Vlastnosti:

1 Tento popruh je vyroben z vysoce kvalitní 1000D nylon stuha přes vynikající zpracování. Nylonový materiál má dobrou trvanlivost. Stuha je silná a nebude hnít snadno ve vodě. Je to dobrý pomocník pro outdoorové aktivity.

2 nylonové pásky po zpracování, má silnou odolnost proti opotřebení a odolnost proti korozi, mohou být použity ve venkovním deštivé dny.

3 Tento popruh mohou být použity k ochraně lana houpací sítě od tření, prodloužení životnosti lana, může být také použit k ochraně stromů z tření a zranění.

4 celková délka popruhu je 280 cm>, celkem 10 uzlů, každý uzel je posílené, pevnější, má každý uzel oblouku uzel design, může lépe zaměřit na zakřivení zip, tak, že síla na popruh více jednotné a přiměřené.

5 popruh má širokou škálu využití, a to nejen může být použit k instalaci ochranné houpací síť, lano, může být použit k instalaci houpačky, židle a jiné venkovní nástroje, nebo horolezecké lano, je multi-funkční stužkou.

6 nylon materiál tento popruh má silný nosnost, maximální nosnost až 500 kg, může zajistit bezpečnost pro venkovní použití.

7 Tento popruh je malé a jemné tvar, lehký a každé vlákno, na popruhu je zpracována velmi čistě, je to velmi pohodlné nošení.

Specifikace:

Barva:Černá

Velikost:280x2.5x0.12cm

Čistá Hmotnost:0.11 kg

Materiál:1000D Nylon

Téma:Sportovní

Sportovní Typ:Turistika,kempování,piknik,cestování,horolezectví

Rysy:Přenosný,trvanlivý,lehký,odolný proti opotřebení,odolný proti korozi

Typ:Strom Popruhy

Ložisko zatížení:500 kg

Obsah balení:

1x houpací síť strom popruhy

Balené:opp taška

Štítky: popruh hodinky, cordura tkaniny, Výlet, houpací síť underquilt, multitul, horolezectví nástroj, carrucola strom lezení, plastové poker karty, pohár sucker, houpací síť venkovní.


  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: 280x2.5x0.12cm
  • Typ: Kapsy, Multi Nástroje
  • Sportovní Typ: Pěší turistika,kempování,piknik,cestování,horolezectví
Buharova61 2020-09-08

Excellent! I will order more.

Waitan 93 2020-10-18

Yet did not use, but good product.

Sandyarami 2020-12-11

That's just what I had asked for.

Kcristal07 2020-09-12

havent tested yet they are very thin and light, am not sure about the strenght...

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good