AD5933 Impedance Converter Network Analyzer Modul 1M Vzorkovací Frekvence 12bit Rozlišení Měření Odporu

AD5933 Impedance Converter Network Analyzer Modul 1M Vzorkovací Frekvence 12bit Rozlišení Měření Odporu

AD5933 Impedance Converter Network Analyzer Modul 1M Vzorkovací Frekvence 12bit Rozlišení Měření Odporu

  • 738.34 Kč

    923.03 Kč

Zdůrazňuje:

AD5933 je impedanční převodník s 1M vzorkovací frekvence a rozlišení 12bit. To integruje ADC, DSP a DDS, a může přímo výstup reálné a imaginární části impedance se měří. Modul zlepšuje anti-rušení schopnosti a otestovat přesnost tohoto systému, a má lepší přenositelnost.

Parametry: [Jméno]: Impedanční Analýza AD5933 d / a PŘEVODNÍK [Velikost]: 50 mm * 50 mm [Napájení rozsah napětí]: 6-9V Čip charakteristika: *Programovatelné peak-to-peak budící napětí s maximální výstupní frekvence 100 kHz *Programovatelný Frekvenční Funkce Skenování a Sériové I2C®Rozhraní *Frekvenční rozlišení: 27 bitů ( *Impedance rozsah měření: 1kΩ až 10MΩ *100Ωto 1 kΩimpedance lze měřit další okruh *Interní teplotní senzor (±2 °C) *Vnitřní Systémové Hodiny Možnosti *Fáze funkce měření *přesnost Systému: 0.5% *Napájecí napětí: 2.7 V až 5.5 V *rozsah Teplot: - 40 °C~ + 125°C *16 pin SSOP balíček Poznámka: čip funkce jsou pouze pro výběr uživatele, reference. Non-moduly mají tuto funkci. Balíček zahrnuje: modul *1 PDF schéma*1+STM32F103RCT6*1 :obraťte se na zákaznický servis po nákupu, budeme vám posílat informace o modulu do vaší poštovní schránky.

O Elecdemo:

Elecdemonded v roce 2015 , Elecdemo je dobře zavedená technologická společnost, která integruje napájení , R & D , prodund prodej , podpora agentů , franšízy , přizpůsobení a hromadné nákupy . Jsme odhodláni zajistit našim zákazníkům nejlepší elektronické funkční modul produkty za nejnižší ceny . Máme profesionální design a výrobní tým providecustomer služba, která pomáhá zákazníkům výrazně zlepšit efektivitu vývoje, učit se a výzkum.

O Pocení:

1. Globální lodní doprava, (s výjimkou některých zeměmi a APO/ FPO)

2. Dovozní cla, Daně nejsou zahrnuty v theprice nebo přepravní náklady. Celní poplatky jsou v odpovědnosti kupujícího.

3. Pokud balíček není doručeno do 30 dnů. prosím, kontaktujte nás. Pomůžeme vám vyřešit problém.

O Dodání:

1. Budeme zpracovávat objednávky v čase po zaplacení je potvrzena. Vzhledem k rozdílu v stav zásob a čas, budeme vybírat na lodi z našeho prvního skladu pro rychlé dodání.

2. Jsme jen poslat na potvrzené objednávce adresu. Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu.

3.Služba tranzitní čas je poskytl dopravce, s výjimkou víkendů a svátků. Dodací lhůty se může lišit, a to zejména na dovolenou.

O Záruka:

1. výrobci omezené warrantyon vadné položky(s výjimkou položek damagedand/nebo zneužití po přijetí). Příslušenství je podpořena 3 měsíce záruka

2. Zobrazený obrázek je přijata v reálném čase, ale vzhledem k odlišné výrobní šarže, thecolor mohou být různé. Obrázek je pouze pro referenční účely, a samotný objekt je zjištěna konečné

3. Vadné zboží musí být hlášeny a reurned v rámci záruční doby(pokud je to možné,v původním obalu

4. Pokud vlastnosti produktu neodpovídají inzerátu, budeme nést všechny náklady na dopravu.

O Zpětnou Vazbu:

1. Pokud jste spokojeni, prosím, nechte 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu, jsme velmi poctěni, receivea štědrý skutečné hodnocení a fotografie, th !!!!

2. Pro jakýkoli produkt nebo přepravní problémy, prosím, kontaktujte nás před otevřením sporu orleaving jakoukoli zpětnou vazbu/negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém, dokud jste spokojeni.

Výnosy a Náhrady:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a nebudete moci vrátit od obdržení datum after30 dní. Pokud položka byla ve vlastnictví vás na více než 7 dnů, bude to považováno za tebou použita a nebudeme refundaci nebo nahradit. bez výjimky! Návrat náklady na dopravu jsou agentura buver.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu, musíte nám poskytnout shippingtracking číslo.

3. Pokud se vrátí, prosím, kontaktujte nás předem, budeme vám pomůže vyřešit to. Pokud nelze besolved on-line, budeme akceptovat vaše vrácení a vrátit to na vás.

Štítky: ne555 frekvence modulu, 192 khz převodník, 2003 ic, ad5933 hodnocení rady, koaxiální kabel pro usb, toslink, ad5933, tda2003, senzor modul mq135, ad5933 modul.


  • Velikost: 50mm*50mm
  • Příslušenství Typ: Impedance Converter
  • Kompatibilní s: ad5933
  • Napájecí Napětí: 6-9V
  • Značka: ElecDemo
Telirion 2020-08-15

Since its not very well explained : you need to connect 3-4 AND 5-6 for 100 ohms - 5K ohms measurements. Good for the price

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good